česky | Deutsch | English
zámek Děčín > Pronájmy zámeckých prostor
 Děčínský zámek nabízí možnost pořádání společenských, kulturních i vzdělávacích akcí s nezapomenutelnou atmosférou historických prostor.


Knihovní sál

Tento reprezentativní sál je zároveň největším prostorem na zámku. Konají se v něm pravidelně nejdůležitější společenské akce ve městě. Lze jej využít k pořádání plesů, konferencí, školení, koncertů, večírků a dalších společenských akcí. Je pronajímán spolu s Anglickým a Francouzským salonkem, které poskytují zázemí pro hladký průběh vašich akcí.

Rohový a Modrý sál

Jedná se o dva historické sály v západním křídle zámku, které se nachází na vysoké skále nad řekou. Z obou místností je překrásný výhled. Z Modrého sálu je navíc vchod do kabinetu v zámecké věži, odkud můžete spatřit masivy v údolí Labe a protilehlý břeh, jemuž dominuje strmá Pastýřská stěna.


Růžová zahrada se salou terrenou

Vyvýšená zahrada s vyhlídkovým glorietem je barokním skvostem děčínského zámku. Nabízí romantické prostředí pro pořádání společenských a kulturních akcí, je také možné pronajmout i sala terrenu, jejíž interiér je zdoben freskovou výmalbou z roku 1678.

Barokní konírna

Monumentální prostor s neopakovatelnou atmosférou nabízí naše barokní konírna. Již samotný příchod po dobovém mostě nad zámeckými zahradami nadchne návštěvníky vašich společenských událostí.Kapacita pro konference, semináře, školení, koncerty


divadelní uspořádání

školní uspořádání

tabulové uspořádání (U, I, T…)

Knihovní sál
350
200
100
Rohový sál
90
90
50
Modrý sál
40
30
20
sala terrena
50
nevhodné
nevhodné
barokní konírna
nevhodné
nevhodné
nevhodnéKapacita pro večírky, společenské akce, stravování


divadelní uspořádání

stolové uspořádání

rautové (koktejlové) uspořádání

Knihovní sál
350
200
350
sala terrena
50
nevhodné
50
Růžová zahrada
100
nevhodné
200
barokní konírna
50 – pouze koncerty
nevhodné
nevhodné
hlavní nádvoří
nevhodné
nevhodné
500
K pronájmům nabízíme možnost prohlídek zámku, uvítání v historickém kostýmu, ubytování lektorů, ozvučení, zajištění promítací techniky a další.
Zámek Děčín nabízí zprostředkování občerstvení na akcích prostřednictvím zámecké restaurace.
Pro prohlídku sálů či s dotazy ohledně pronájmů nás neváhejte kontaktovat na tel. číslech: 412 518 905 nebo 778 533 234 nebo na: loskotova@zamekdecin.cz


 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Zámek DěčínDoporučené ubytování v Českém Švýcarsku

Objevuj památky