AKTUÁLNĚ: Prohlídky jsou možné pro max. 20 lidí bez omezení; skupiny většího počtu osob pouze s negativním testem, po očkování nebo s potvrzením o prodělaném onemocnění Covid-19. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Prohlídky>Prohlídka města Děčín

Prohlídka města Děčín

Vydejte se na cestu zámkem a podzámčím v nejníže položeném českém městě. Poznáte historické památky, nahlédnete do života současného města a dozvíte se i o přírodě Českého Švýcarska.

Prohlídka města Děčín
Věk 6 let a více
Trvání 90 až 160 minut
Kapacita min 6 osob
Konání na objednání
Toalety zdarma WC Psí doprovod pes v tašce (na Zámku Děčín)

Komentovaná prohlídka města začíná u kašny na Masarykově náměstí a dále pokračuje přes historické centrum města, krásné labské nábřeží, zámecký park a zahrady s vyhlídkou až na nádvoří. Po cestě poznáte bájného jelena s hořícím křížem na čele, místo pro 2 000 růží, nejstarší vodočet v Evropě nebo unikátní řetězovou lávku. Prohlídku si můžete osladit i ochutnávkou děčínské čokolády Jordán a zámeckého likéru. Prohlídka města Děčín trvá 90 minut.

V dražší kombinované prohlídce města a zámku strávíte druhou část prohlídky v areálu zámku, kde se za zvýhodněnou cenu projdete jednou z klasických zámeckých tras (podle aktuálního denního rozpisu):

V areálu zámku si skupinu přebírá zámecký průvodce. Kombinovaná prohlídka města Děčín a zámku trvá 150 až 160 minut v závislosti na prohlídkové trase.

VSTUPNÉ

Při objednání méně než 6 osob je hrazeno adekvátní vstupné. Rodinné, studentské, ani ZTP slevy nejsou poskytovány. Výklad v angličtině nebo němčině po dohodě bez přílatku. Ceny prohlídek jsou uvedeny za jednu osobu a s DPH.

 Skupiny6 - 14 osob 1)15 - 29 osob 1)30 osob a více 1)školní skupiny od 20 osob 2)
Prohlídka města Děčín 200 Kč 150 Kč 100 Kč 60 Kč
Prohlídka města + jedna ze zámeckých tras 300 Kč 250 Kč 200 Kč 120 Kč
Příplatek za ochutnávku děčínských čokopralinek a likéru 125 Kč 125 Kč 125 Kč 125 Kč

1)  Děti do 5 let mají vstupné zdarma.
2) Vedoucí skupiny nebo pedagog má vstup zdarma a nezapočítává se do minimálního množství 20 osob.

Časy prohlídek

Na tuto prohlídku je nutno se objednat předem (nejméně 6 osob).

Objednat se můžete:

Je-li vás méně než 6, zavoláme vám kvůli připojení k nejbližší vhodné skupině.

 Pracovní dnyVíkendy a svátky
Celoročně na objednání

  

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

 

 

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím