česky | Deutsch | English
zámek Děčín > Svatební obřady
 

Proměňte svůj velký den v nezapomenutelný zážitekVážení snoubenci,
velice nás těší, že si za místo pro vstup do společného života uvažujete zvolit děčínský zámek. Abychom Vám usnadnili vyřízení veškerých náležitostí spojených se svatebním obřadem a Váš slavnostní den probíhal důstojně a bez potíží, připravili jsme pro Vás několik praktických rad a informací včetně nabídky našich služeb.


Zajištění svatebního obřadu:

Termín svatebního obřadu si prosíme předem rezervujte prostřednictvím úseku matriky Magistrátu města Děčína, ul. 28. října 1155/2, Děčín I, tel. č.: 412 591 422, 731 925 752.
Svatební obřady se obvykle konají každou soboty od 9–17 hodin. Je však možné si domluvit i jiný den a hodinu.
Po zajištění termínu svatebního obřadu se objednejte (nejlépe telefonicky) v kanceláři Zámku Děčín, kde projednáte podrobnosti k Vašemu obřadu a uhradíte poplatek za pronájem a další služby.
Tel. č.: 412 518 905 nebo 775 862 631 (paní Věra Lincová).


Pro svatbu si můžete zvolit jedno z následujících míst:

Reprezentativní prostory ve východním křídle zámku (výstup po schodišti do prvního patra - nově zpřístupněný Barokní sál) Kapacita: až 90 míst k sezení / 3 000 Kč.

Reprezentativní prostory v jižním křídle zámku (výstup po schodišti do prvního patra – nově opravený Knihovní sál, Anglický a Francouzský salonek). Kapacita: až 350 míst k sezení / 3 000 Kč.

Prostory v západním křídle zámku (výstup po schodišti do prvního patra – Rohový sál, Modrý sál, Věžový kabinet). Kapacita: 90 míst k sezení / 6 000 Kč.

Zámecká kaple sv. Jiří v severním křídle zámku (vstup přímo z hlavního nádvoří). Tradiční sakrální prostor umožňuje jak občanské tak církevní svatební obřady. Kapacita: 50 míst k sezení / 3 000 Kč.

Sala terrena / gloriet v barokní Růžové zahradě (vstup do zahrady brankou napravo od Horní brány Dlouhé jízdy, případně pěší stezkou z Křížové ulice). Kapacita: 50 míst k sezení / 3 500 Kč.

Barokní konírna – jedinečný nově rekonstruovaný prostor v jihovýchodním křídle zámku (přístup z prvního nádvoří po kamenném mostě přes Medvědí příkop). Kapacita: 50 míst k sezení / 6 000 Kč.

Kaple sv. Jana Nepomuckého v Chrástu – pseudogotická stavba vprostřed lesoparku (odbočka z ulice Jiřího z Poděbrad, Děčín VI, parkování před vstupem do kaple). Kapacita: 30 míst k sezení / 3 000 Kč.

Ceny jsou včetně DPH.


Organizace svatebního obřadu:

Předpokládáme, že přijedete na svatební obřad vozem. Parkování omezeného počtu vozidel je možné na prvním nádvoří. (Při vjezdu do Dlouhé jízdy se na Vás nevztahuje dopravní značka zákazu vjezdu zde umístěná). Početnější skupiny svatebčanů žádáme, aby využili parkovací místa pod Dlouhou jízdou na Zámeckém náměstí.
V průběhu a po skončení obřadu můžete zhotovovat svatební fotografie ve výše uvedených prostorách zdarma. Rádi Vám však zprostředkujeme profesionální fotografy či kameramana.
 
Další informace Vám poskytneme na tel. číslech: 412 518 905 nebo 775 862 631 nebo na: svatby@zamekdecin.cz

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Zámek DěčínDoporučené ubytování v Českém Švýcarsku

Objevuj památky