UPOZORNĚNÍ: Z důvodu vládního nařízení se zámek od pátku 18.12. 2020 do odvolání uzavírá pro návštěvníky. Ruší se i všechny naplánované kulturní akce včetně prohlídek zámku. Děkujeme za pochopení.

Zámek Děčín

Adopce růží

Adopcí růžového keře z Růžové zahrady přispějete k zachování a údržbě tohoto unikátního romantického místa. Získáte od nás fyzický dárek v podobě řezané květiny z vámi vybraného keře a deset volných vstupů do zahrady. Růžová zahrada čítá kolem 30 druhů růží, z nichž některé odrůdy pocházejí ještě z doby jejího založení. Okrasná zahrada se sochami, sala terrenou a dvoupatrovým elegantním glorietem je vrcholem barokního umění na děčínském zámku a my věříme, že vaše podpora ještě umocní půvab tohoto místa. Adopce růžového keře z Růžové zahrady je také vhodným dárkem.

Adopce růží


Cena a délka adopce

Adopce stojí 500 Kč a trvá vždy jeden rok. Je možné přispět i vyšší částkou. Výši daru si můžete od 1.000 Kč uplatnit v rámci svého ročního daňového přiznání k dani z příjmů.  

Co adopce obnáší?

Adopcí růže uzavřete darovací smlouvu na jeden rok. Smlouva je formulovaná jako příjem daru na podporu Růžové zahrady. Dále obdržíte adopční certifikát, který bude sloužit i jako volná vstupenka. V zahradě v sala terreně bude veřejnosti přístupná adopční listina se seznamem adoptivních rodičů. V období květu vám naše zahradnice připraví 3 kusy vaší řezané květiny.

Jak je možné adopci vyřídit?

Vyberte si z našeho seznamu níže či přímo v Růžové zahradě růžový keř.

Sjednejte si u nás schůzku e-mailem: kozlikova@zamekdecin.cz, případně telefonicky na 773 759 256 (8.30 – 16.00 h).

Na schůzce s vámi uzavřeme smlouvu, zaplatíte poplatek a obdržíte adopční certifikát. Platit lze hotově i kartou.

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím