UPOZORNĚNÍ: Od 21.8.2023 uzavřena Růžová zahrada z důvodu rekonstrukce. Dlouhá jízda je uzavřena pro pěší od 5.2.2024. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Prohlídky>Pro školy>Pojďme si hrát na zámek

Pojďme si hrát na zámek

Celoročně - na objednání (kromě prosince)

Přijďte s dětmi na kostýmovou prohlídku, při níž žáčkům pohádkovou formou představíme život hraběcí rodiny.

Pojďme si hrát na zámek
Věk MŠ, 1. - 2. třída ZŠ
Trvání 45 - 60 minut
Kapacita max 30 osob
Konání na objednání
Toalety zdarma WC Psí doprovod pes v tašce
Bezbariérový přístup bezbariérové

Tato prohlídka zámku dětem pohádkovou formou přiblíží život hraběcí rodiny. Malí žáčci při ní zapojí svou fantazii, hudební sluch, postřeh a jiné senzomotorické vlastnosti.

Prohlídka zámku je v rámci tohoto programu speciálně upravena pro děti předškolního věku. Provází je komtesa (průvodkyně v dobovém kostýmu). Děti poznají, jak se na zámku žilo v dávných dobách. Procházka zámeckými komnatami je zpestřena soutěžními úkoly, při kterých si malí návštěvníci na vlastní kůži vyzkoušejí některé aspekty zámeckého života – hudební vzdělávání či oblékání.

Během prohlídky jsou děti motivovány soutěží o zlaté mince, které dostávají za každou správně zodpovězenou otázku či splněný úkol. Na závěr se mince sčítají a žáčci, soutěžící jako kolektiv, dostanou hraběcí osvědčení. Program je vhodný pro děti ve věku 5 - 6 let.

Vstupné

Ceny jsou uvedeny s DPH.

 Jednotné vstupné
Školní prohlídka "Pojďme si hrát na zámek"
90 Kč

 

Kdy přijít

Objednat se na prohlídku můžete osobně na pokladně, na e-mailu info@zamekdecin.cz nebo tel. +420 773 759 256 (po -pá 8.30 -16.00).

 Časy prohlídek
Celoročně
na objednání

 

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše