AKTUÁLNĚ: Prohlídky jsou možné pro max. 20 lidí bez omezení; skupiny většího počtu osob pouze s negativním testem, po očkování nebo s potvrzením o prodělaném onemocnění Covid-19. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Prohlídky>Pro školy>Pojďme si hrát na zámek

Pojďme si hrát na zámek

Celoročně - na objednání

Přijďte s dětmi na kostýmovou prohlídku, při níž žáčkům pohádkovou formou představíme život hraběcí rodiny.

Pojďme si hrát na zámek
Věk MŠ, 1. - 2. třída ZŠ
Trvání 45 - 60 minut
Kapacita max 30 osob
Konání na objednání
Toalety zdarma WC Psí doprovod pes v tašce
Bezbariérový přístup bezbariérové

Tato prohlídka zámku dětem pohádkovou formou přiblíží život hraběcí rodiny. Malí žáčci při ní zapojí svou fantazii, hudební sluch, postřeh a jiné senzomotorické vlastnosti.

Prohlídka zámku je v rámci tohoto programu speciálně upravena pro děti předškolního a mladšío školního věku. Provází je komtesa (průvodkyně v dobovém kostýmu). Děti poznají, jak se na zámku žilo v dávných dobách. Procházka zámeckými komnatami je zpestřena soutěžními úkoly, při kterých si malí návštěvníci na vlastní kůži vyzkoušejí některé aspekty zámeckého života – hudební vzdělávání či oblékání.

Během prohlídky jsou děti motivovány soutěží o zlaté mince, které dostávají za každou správně zodpovězenou otázku či splněný úkol. Na závěr se mince sčítají a žáčci, soutěžící jako kolektiv, dostanou hraběcí osvědčení.

Vstupné

Ceny jsou uvedeny s DPH.

 Jednotné vstupné
Školní prohlídka "Pojďme si hrát na zámek"
50 Kč

 

Kdy přijít

Objednat se na prohlídku můžete osobně na pokladně, na e-mailu info@zamekdecin.cz nebo tel. +420 412 518 905.

 Časy prohlídek
Celoročně
na objednání

 

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím