UPOZORNĚNÍ: Z důvodu rekonstrukce je Růžová zahrada momentálně mimo provoz. Dlouhá jízda je uzavřena pro pěší do konce roku 2024. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Info>Restaurace na zámku>Kavárna v zahradách

Zámecká zmrzlina z kavárny v zahradách

Prvotřídní českou zmrzlinu Bombato vyráběnou s důrazem na kvalitu surovin zakoupíte v Café Freska, zámecké kavárně v Čajovém pavilonu v jižních zahradách.

Zámecká zmrzlina z kavárny v zahradách


Mimo krásného prostředí čajového altánku zdobeného renovovanými freskami nabízí kavárna výběrovou kávu Nordbeans, domácí limonády a alkoholické drinky. Posedět můžete také na terásce hned vedle fontány.

Občerstvit se můžete fresh sandwichi nebo domácími moderními dezerty - pavlova, tartaletky, eclair, chaux, cheesecake apod. Největší specialitou jsou však poctivé dezerty z kynutého těsta - buchty, vdolky, koblihy, koláče, záviny aj. Najdete zde také prvotřídní českou zmrzlinu Bombato vyráběnou s důrazem na kvalitu surovin.

Otevírací doba v sezóně (od jara do podzima): 11 - 17 hodin

PS Coffee s.r.o.
IČO: 10804820
Odpovědná osoba: Pavla Šverclová
 


Ornament - oddělovač

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

 

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše