AKTUÁLNĚ: Prohlídky jsou možné pro max. 20 lidí bez omezení; skupiny většího počtu osob pouze s očkováním, kromě výjimek uvedených ZDE Na kulturní akce omezení dle informací ZDE
!DŮLEŽITÉ! Ve dnech 15. - 28. listopadu 2021 bude na pokladně omezen provoz z důvodu rekonstrukce.

Zámek Děčín

Zámecká zmrzlina

Prvotřídní českou zmrzlinu Bombato vyráběnou s důrazem na kvalitu surovin zakoupíte v Café Freska, zámecké kavárně v Čajovém pavilonu v jižních zahradách.

Zámecká zmrzlina


Mimo krásného prostředí čajového altánku zdobeného renovovanými freskami nabízí kavárna výběrovou kávu Nordbeans, domácí limonády a alkoholické drinky. Posedět můžete také na terásce hned vedle fontány.

Občerstvit se můžete fresh sandwichi nebo domácími moderními dezerty - pavlova, tartaletky, eclair, chaux, cheesecake apod. Největší specialitou jsou však poctivé dezerty z kynutého těsta - buchty, vdolky, koblihy, koláče, záviny aj. Najdete zde také prvotřídní českou zmrzlinu Bombato vyráběnou s důrazem na kvalitu surovin.

Otevírací doba v sezóně (od jara do podzima): 11 - 17 hodin

PS Coffee s.r.o.
IČO: 10804820
Odpovědná osoba: Pavla Šverclová


Ornament - oddělovač

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

 

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím