UPOZORNĚNÍ: Od 21.8.2023 bude uzavřena Růžová zahrada z důvodu rekonstrukce. Dlouhá jízda zůstane v omezeném provozu přístupná. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Svatby

Toužila jste jako malá holčička stát se princeznou a vzít si krásného prince? Toho vám sice slíbit nemůžeme, ale cítit se jako princezna vám s radostí umožníme. Svatební obřad na zámku nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Zajistíme pro vás nejen samotný obřad, ale i svatební hostinu či večírek. Využít můžete dokonce i novomanželské apartmá.

Svatby na míru

Svatby na míru

„Proměnit Vaši vysněnou svatbu ve skutečnost je snazší, než si myslíte."

Více informací

Obřad na zámku

Obřad na zámku

Zámek skýtá mnoho krásných míst vhodných pro svatební obřad. Níže jsou uvedeny jednotlivé prostory s maximální kapacitou. Ceny za obřad jsou včetně hudebního doprovodu a liší se dle místa konání. Jejich kompletní přehled naleznete v orientačním ceníku.

Více informací

Hudební doprovod

Hudební doprovod

Součástí svatebního obřadu je doprovod od hudebního tělesa Guitar Arte Trio. Seznam skladeb k obřadu si můžete vybrat dle nabídky uvedené níže.

Více informací

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše