Zámek Děčín

Zámek Děčín>Info>Restaurace na zámku

Restaurace na zámku

V zámeckém areálu se můžete občerstvit v kávarně a palačinkárně Na cestě a v nově otevřené restauraci ATHINA v řeckém stylu.

Restaurace na zámku

Řecká restaurace ATHINA

Středomořská kuchyně a speciality z tradičních řeckých surovin - přijďte navštívit nově zrekonstruované prostory s rodinnou atmosférou v řeckém stylu. Rezervace možné na tel. 774 195 757.

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK


KONTAKT

www.athina.cz 
Adresa: Dlouhá jízda 1253, 405 02 Děčín
Tel.: +420 774 195 757
E-mail: athina-ul@seznam.cz  
Otevírací doba: na webových stránkách restaurace

 

Na cestě - kavárna a palačinkárna


Nejen sladké, ale i slané palačinky a v době oběda i klasická (zejména veganská) jídla můžete ochutnat v zámecké palačinkárně, kterou provozuje nezisková organizace Slunečnice, z.s. Jedná se o tréninkovou kavárnu/palačinkárnu s chráněnými pracovními místy.

Kavárna nabízí také vynikající zmrzlinu Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce např. vynikající čaje od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa.

Organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, v provozovně najdete fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. 

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

 

 POZOR! Od 1. listopadu do 31. března je Kavárna – palačinkárna Na cestě ZAVŘENÁ. Těšíme se na vás zase od dubna s novou turistickou sezónou.

 Otevírací dobapondělí - páteksobota - neděle
Mimo letní měsíce 10 - 17 10 - 18
Červenec a srpen 10 - 17 10 - 19

 

KONTAKT

www.cafenaceste.org 
Adresa: Dlouhá jízda 1253 (hlavní nádvoří), 405 02 Děčín 1
Tel.:
 +420 739 671 416
E-mail: info@cafenaceste.org

 

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše