UPOZORNĚNÍ: V lednu a únoru 2023 bude zámek UZAVŘEN pro komentované individuální prohlídky. Děkujeme za pochopení.

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Info>Restaurace na zámku

Restaurace na zámku

V zámeckém areálu se můžete občerstvit v kávarně a palačinkárně Na cestě a v nově otevřené restauraci ATHINA v řeckém stylu.

Restaurace na zámku

Řecká restaurace ATHINA od 7. června 2022

Středomořská kuchyně a speciality z tradičních řeckých surovin - přijďte navštívit nově zrekonstruované prostory s rodinnou atmosférou v řeckém stylu. Rezervace možné na tel. 774 195 757.

Více informací bude již brzy zveřejněno.

Na cestě - kavárna a palačinkárna

Koláž fotek s nabídkou kavárny


Nejen sladké, ale i slané palačinky a v době oběda i klasická jídla můžete ochutnat v zámecké palačinkárně, kterou provozuje nezisková organizace Slunečnice, z.s. Jedná se o tréninkovou kavárnu/palačinkárnu s chráněnými pracovními místy.

Kavárna nabízí také vynikající zmrzlinu Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce např. vynikající čaje od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa.

Organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, v provozovně najdete fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. 

 Otevírací dobaZáří - červenČervenec - srpen
  10 - 17 10 - 18

 

KONTAKT

www.cafenaceste.org 
Tel.: +420 739 671 416

 

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše