UPOZORNĚNÍ: Z důvodu vládního nařízení se zámek od pátku 18.12. 2020 do odvolání uzavírá pro návštěvníky. Ruší se i všechny naplánované kulturní akce včetně prohlídek zámku. Děkujeme za pochopení.

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Info>Restaurace na zámku

Restaurace na zámku

V zámeckém areálu se můžete občerstvit v kávarně a palačinkárně Na cestě. Prostory zámecké restaurace jsou momentálně k dispozici pro pronájem.

Restaurace na zámku

Zámecká restaurace k pronájmu

Zámek Děčín nabízí od května k pronájmu zavedenou zámeckou restauraci na hlavním nádvoří. Výhodou je velkokapacitní vybavená kuchyň vhodná i pro přípravu cateringu a restaurace pro pořádání svateb a soukromých nebo firemních oslav. Zámek Děčín je nejnavštěvovanější památkou severních Čech a ročně jej navštíví více než 50tis. návštěvníků. Příjemné posezení s výbornou gastronomií je vyhledávaným cílem turistů i místních. K prohlídce prostor kontaktujte správce zámku p. Ernekera na tel. 775 862 638.

Ornament - oddělovač

Ornament - oddělovač

Na cestě - kavárna a palačinkárna

Nejen sladké, ale i slané palačinky a v době oběda i klasická jídla můžete ochutnat v zámecké palačinkárně, kterou provozuje nezisková organizace Slunečnice, z.s. Jedná se o tréninkovou kavárnu/palačinkárnu s chráněnými pracovními místy.

Kavárna nabízí také vynikající zmrzlinu Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce např. vynikající čaje od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa.

Organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, v provozovně najdete fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. 

 Otevírací dobaZáří - červenČervenec - srpen
  10 - 17 10 - 18

 

Kontakt

www.cafenaceste.org 
Tel.: +420 739 671 416

 

Koláž fotek s nabídkou kavárny

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím