AKTUÁLNĚ: Prohlídky jsou možné pro max. 20 lidí bez omezení; skupiny většího počtu osob pouze s negativním testem, po očkování nebo s potvrzením o prodělaném onemocnění Covid-19. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Info>Restaurace na zámku

Restaurace na zámku

V zámeckém areálu se můžete občerstvit v kávarně a palačinkárně Na cestě. Zveme vás také do nově otevřené zámecké restaurace U Maxmiliána.

Restaurace na zámku

Zámecká restaurace otevřena!

Na zámeckém nádvoří je od 1. července nově otevřena restaurace U Maxmiliána. V blízké době zveřejníme více informací, aktuality sledujte na našich sociálních sítích.

Ornament - oddělovač

Ornament - oddělovač

Na cestě - kavárna a palačinkárna

Koláž fotek s nabídkou kavárny


Nejen sladké, ale i slané palačinky a v době oběda i klasická jídla můžete ochutnat v zámecké palačinkárně, kterou provozuje nezisková organizace Slunečnice, z.s. Jedná se o tréninkovou kavárnu/palačinkárnu s chráněnými pracovními místy.

Kavárna nabízí také vynikající zmrzlinu Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce např. vynikající čaje od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa.

Organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, v provozovně najdete fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. 

 Otevírací dobaZáří - červenČervenec - srpen
  10 - 17 10 - 18

 

KONTAKT

www.cafenaceste.org 
Tel.: +420 739 671 416

 

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím