Zámek Děčín

Cesta malého dobrodruha

Duben - říjen

Od dubna do října mohou děti v zámeckých zahradách objevovat nejrůznější zajímavosti, pokud se dokážou správně orientovat podle mapky.

Cesta malého dobrodruha
Věk6 let a více
Trvání 60 minut
Kapacita max 60 osob
Konání duben - říjen
Toalety zdarma WC Psí doprovod pes v tašce

Spojení historie a adrenalinové zábavy ve skalnatém terénu zámeckého areálu. Ideální náplň volného času nejen během prázdnin. Na pokladně zámku obdržíte pracovní list, který bude vaším průvodcem při objevování nejrůznějších zajímavostí. Menší neposedy mohou podle mapky doprovázet rodiče.

Hra je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro 3. – 9. ročník ZŠ, starší děti mohou po jednotlivých stanovištích chodit samostatně či v menších skupinkách. Mladší děti mohou program absolvovat hromadně v doprovodu paní učitelky.

Vstupné

Ceny jsou uvedeny s DPH.

 Jednotné vstupné
Cesta malého dobrodruha 40 Kč

  

Kdy přijít

Kdykoliv od dubna do října v otevírací době zámku. Rezervovat prohlídku můžete osobně na pokladně, na e-mailu info@zamekdecin.cz nebo tel. +420 412 518 905.

 Otevírací doba
Hlavní sezóna (červenec, srpen) 9 - 17
Ostatní měsíce (duben - červen, září, říjen) 9 - 17

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše