UPOZORNĚNÍ: Od 21.8.2023 uzavřena Růžová zahrada z důvodu rekonstrukce. Dlouhá jízda je uzavřena pro pěší od 5.2.2024. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Svatby>Svatby na míru

Svatby na míru

„Proměnit Vaši vysněnou svatbu ve skutečnost je snazší, než si myslíte."

Svatby na míru


Rádi Vám připravíme obřad na míru

Chtěla bych Vám pomoci, aby přípravy na Váš svatební den byly snadné a radostné. Budeme společně konzultovat Vaše představy a naše možnosti a pokusím se Vám splnit Vaše přání a realizovat představy. Projdu s Vámi plánovaný rozpočet, počet hostů, vhodný prostor a výzdobu. Doporučím Vám správné načasování a vytvořím zázemí tak, aby vše plynulo, jak má.


Sestavíme svatební aranžmá

Vybereme spolu vhodnou barvu květin a svatebních dekorací. Jako Vaše svatební koordinátorka Vám pomohu s výběrem míst pro svatební fotografie a celkový design obřadu.

Nevěsta s ženichem na nádvoří u buku


Doporučíme Vám služby externích dodavatelů

Žádná svatba se neobejde bez doprovodných služeb, nechte za Vás pracovat profesionální tým. Z našich ověřených dodavatelů Vám zprostředkujeme: 

  • aranžérku květin
  • fotografku
  • svatební video
  • vizážistku
  • hudebníky


Realizace svatby

Abyste se v den svatby mohli věnovat jeden druhému, můžete mít k dispozici naši svatební asistentku. Pomůžeme Vám vytvořit zázemí a organizaci ještě v den obřadu a svatební hostiny na zámku.

Nevěsta s ženichem si připíjejí při obřadu


Svatební hostina na zámku

Vyberte si pro Váš velký den zámek nejen pro obřad, ale i pro svatební hostinu. Prostory zámku nabízí velkou variabilitu a kouzlo k uspořádání svatební hostiny nejen v zámecké restauraci, ale i v sálech zámeckých interiérů. Spolupracujeme s cukrářkou i cateringovou firmou v Děčíně. 

Těším se na Vás

Svatební koordinátorka

Svatební hostina

 

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše