UPOZORNĚNÍ: Od 21.8.2023 uzavřena Růžová zahrada z důvodu rekonstrukce. Dlouhá jízda je uzavřena pro pěší od 5.2.2024. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Adopce vinné révy

Adopcí hlavy vinné révy získáte možnost vlastní sklizně a umístění svého jména na vinici po dobu dvou let. Vinice bývaly ozdobou zámeckých zahrad a jejich sklizeň již od pradávna sloužila k vlastní výrobě vína. Taková sklizeň však nestačila a Thunové své sudy v zámeckých sklepeních doplňovali i lahodnými víny z úrodné oblasti Českého středohoří. Přínosem adopce je samozřejmě i podpora krásného místa a sounáležitost s děčínským zámkem. Adopce vinné révy je vhodným a originálním dárkem pro vaši blízkou osobu.

Adopce vinné révy

 

Mapa vinic v Jižních zahradáchCena a délka adopce

Adopce stojí 700 Kč a trvá vždy dva roky. Je možné přispět i vyšší částkou. Výši daru si můžete od 1.000 Kč uplatnit v rámci svého ročního daňového přiznání k dani z příjmů.  

Co adopce obnáší?

Adopcí vinné révy uzavřete darovací smlouvu na dva roky. Smlouva je formulovaná jako příjem daru na podporu Jižních zahrad. Získáte adopční certifikát a možnost vlastní sklizně, se kterou vám rádi pomůžeme. U každé hlavy vinné révy bude cedulka se jménem adoptivního rodiče. 

Jak je možné adopci vyřídit?

Sjednejte si u nás schůzku e-mailem: vackova@zamekdecin.cz, případně telefonicky na 412 518 905 (8.30 – 16.00 h).

Na schůzce s vámi uzavřeme smlouvu, zaplatíte poplatek a obdržíte adopční certifikát. Platit lze hotově i kartou.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše