AKTUÁLNĚ: Prohlídky jsou možné pro max. 20 lidí bez omezení; skupiny většího počtu osob pouze s negativním testem, po očkování nebo s potvrzením o prodělaném onemocnění Covid-19. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Prohlídky>Pro školy>Poznáváme historii děčínského zámku

Poznáváme historii děčínského zámku

Celoročně - na objednání

Interaktivní prohlídkový program, na kterém žákům zábavným způsobem přiblížíme život hraběcí rodiny Thunů v 19. století.

Poznáváme historii děčínského zámku
Věk 3. - 9. třída ZŠ
Trvání 90 minut
Kapacita max 30 osob
Konání na objednání
Toalety zdarma WC Psí doprovod pes v tašce
Bezbariérový přístup bezbariérové

Běžná prohlídka nebývá pro dětské návštěvníky vždy srozumitelná. Připravili jsme proto program, který různé aspekty zámeckého života představuje hravou a srozumitelnou formou. Žáci se přenesou na počátek 19. století a poznají, že život na zámku nejsou jen hezké šaty a bohaté hostiny, ale také spousta povinností, pravidel a učení. Děti nejsou jen pasivními posluchači, samy se zapojují a plní nejrůznější úkoly. Během procházky zámeckými komnatami užijí nejen všechny smysly, ale také postřeh, logickou úvahu a samozřejmě i své znalosti.

Program je určen pro žáky 3.–9. tříd ZŠ, případně nižší ročníky víceletých gymnázií. Skládá se ze tří částí, které na sebe bezprostředně navazují – školní přípravy, prohlídky samotné a zpětné vazby ve formě pracovních listů. Zakončen je vyhodnocením a oceněním nejúspěšnějších tříd.

Vstupné

Ceny jsou uvedeny s DPH.

 Jednotné vstupné
Školní prohlídka "Poznáváme historii děčínského zámku"
50 Kč

 

Kdy přijít

Objednat se na prohlídku můžete osobně na pokladně, na e-mailu info@zamekdecin.cz nebo tel. +420 412 518 905.

 Časy prohlídek
Celoročně
na objednání

 

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím