UPOZORNĚNÍ: Z důvodu rekonstrukce je Růžová zahrada momentálně mimo provoz. Dlouhá jízda je uzavřena pro pěší do konce roku 2024. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Prohlídky>Pro školy>Poznáváme historii děčínského zámku

Poznáváme historii děčínského zámku

Celoročně - na objednání (kromě prosince)

Interaktivní prohlídkový program, ve kterém žákům zábavným způsobem přiblížíme život hraběcí rodiny Thunů v 19. století.

Poznáváme historii děčínského zámku
Věk 3. - 9. třída ZŠ
Trvání 60 - 70 minut
Kapacita max 30 osob
Konání na objednání
Toalety zdarma WC Psí doprovod pes v tašce
Bezbariérový přístup bezbariérové

Běžná prohlídka nebývá pro dětské návštěvníky vždy srozumitelná. Připravili jsme proto program, který různé aspekty zámeckého života představuje hravou a srozumitelnou formou. Žáci se přenesou na počátek 19. století a poznají, že život na zámku nejsou jen hezké šaty a bohaté hostiny, ale také spousta povinností, pravidel a učení. Děti nejsou jen pasivními posluchači, samy se zapojují a plní nejrůznější úkoly. Během procházky zámeckými komnatami užijí nejen všechny smysly, ale také postřeh, logickou úvahu a samozřejmě i své znalosti.

Vstupné

Ceny jsou uvedeny s DPH.

 Jednotné vstupné
Školní prohlídka "Poznáváme historii děčínského zámku"
90 Kč

 

Kdy přijít

Objednat se na prohlídku můžete osobně na pokladně, na e-mailu info@zamekdecin.cz nebo tel. +420 773 759 256 (po - pá 8.30 -16.00).

 Časy prohlídek
Celoročně
na objednání

 

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás a my to dáme do pořádku.

A není-li to váš šálek kávy, pak pro vás v nabídce máme mnoho dalších prohlídek a akcí na zámku. Ať už si vyberete kteroukoliv, těšíme se na vás.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše