UPOZORNĚNÍ: Z důvodu vládního nařízení se zámek od pátku 18.12. 2020 do odvolání uzavírá pro návštěvníky. Ruší se i všechny naplánované kulturní akce včetně prohlídek zámku. Děkujeme za pochopení.

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Info>Restaurace na zámku

Restaurace na zámku

V zámeckém areálu se můžete občerstvit v kávarně a palačinkárně "Na cestě" a nebo v zámecké restauraci "Café Páv".

Restaurace na zámku

Café Páv - zámecká restaurace

Naše zámecká restaurace potěší každého, kdo má rád kvalitní, vybraná jídla a příjemné prostředí. Designová kavárna s dřevěným nábytkem mezi zelenými květinami a s originálním letteringem vytváří jedinečnou atmosféru s kapacitou až 45 židlí. Pokud se na zámek chystáte s vetší skupinou lidí nebo máte požadavek na jinou nabídku, je nutná rezervace (kontakt níže).

Nabídku menu restaurace si můžete prohlédnout na www.cafepav.cz

Otevírací dobaPracovní dnyVíkendy a svátky
Leden - březen Pá 10 - 18 So 10 - 18, Ne 10 - 17
Duben - prosinec Út - Pá 10 - 20 So - Ne 10 - 20

Kontakt

www.cafepav.cz

Tel.:
 +420 775 997 416
E-mail: cafepav@gmail.com

symbol Zámek Děčín

symbol Zámek Děčín

Na cestě - kavárna a palačinkárna

Nejen sladké, ale i slané palačinky a v době oběda i klasická jídla můžete ochutnat v zámecké palačinkárně, kterou provozuje nezisková organizace Slunečnice, z.s. Jedná se o tréninkovou kavárnu/palačinkárnu s chráněnými pracovními místy.

Kavárna nabízí také vynikající zmrzlinu Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce např. vynikající čaje od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa.

Organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, v provozovně najdete fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. 

 Otevírací dobaZáří - červenČervenec - srpen
  10 - 17 10 - 18

  

Kontakt

www.cafenaceste.org 
Tel.: +420 739 671 416

 

Koláž fotek s nabídkou kavárny