UPOZORNĚNÍ: Od 21.8.2023 uzavřena Růžová zahrada z důvodu rekonstrukce. Dlouhá jízda je uzavřena pro pěší od 5.2.2024. Více informací ZDE

Zámek Děčín

Zámek Děčín>Program>Archiv akcí>2024>Historický trh májový

Historický trh májový

Letos začínáme již v pátek 17. 5.! Z Husova náměstí se vydá pochodňový průvod (veřejnost s lampiony) přes nábřeží a Tyršův most do Křížovy ulice.

Na Mariánské louce vyroste středověké stanové městečko. Dále se můžete těšit na historickou hudbu, šermíře, tanečníky, velkolepou bitvu o Děčín, katovnu, stánky s občerstvením a Pěvecké vystoupení sborů ZUŠ Děčín.

Součástí trhů bude výstava květinových dekoraci Děčínská kotva na téma MUSICA.

Historický trh májový

Kdy: 17. 05. 2024 10:00 - 19. 05. 2024 17:00

Kde:  Jižní zámecké zahrady

Vstupné:  60/40 Kč

Rezervace není nutná


UPOZORNĚNÍ: Z důvodu rekonstrukce Dlouhé jízdy se Historický trh přesouvá do Jižních zahrad. Vstupy na trhy budou od zámecké sýpky, od Řetězové lávky a ze Severních cest. 

Vstupné (dvoudenní)

  • Dospělí, senioři: 60 Kč
  • Děti (6-14 let): 40 Kč

Program

PÁTEK 17. 5. VE 20:30 | POCHODŇOVÝ PRŮVOD MĚSTEM - průvod povedou dva jezdci na koních, kdo chcete vezměte si s sebou lampiony a přidejte se k průvodu. Začínáme na Husově náměstí a vydáme se  přes nábřeží, Tyršův most a Křížovou ulici na Mariánskou louku. Zde proběhne pozvání na Historický trh májový a sobotní bitvu o město Děčín. K průvodu se můžete připojit kde se vám bude líbit. Nenechte si ujít jedinečný zážitek.

 

 

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše